Koordynacja

Poszukujesz firmy, która zajmie się kompleksową realizacją Twojego projektu?


Świadczymy usługi koordynacji projektów począwszy od wsparcia w negocjacjach umowy z klientem, poprzez wsparcie w kosztorysowaniu zakresu prac oraz harmonogramowaniu zadań, aż po pełną koordynację projektu z zakresu instalacji systemów multimedialnych, w tym okablowanie, montaż urządzeń, konfiguracja, uruchomienie i szkolenie.

Specjalizujemy się w instalacji urządzeń multimedialnych takich systemów jak:

audio, wideo, wideokonferencje, tłumaczenia symultaniczne

systemy Digital Signage

wielkoformatowe wyświetlacze LED

systemy sterowania

systemy IT

systemy kina domowego


Wiele projektów zrealizowanych przez nas zespół sprawia, że możemy Państwu zaproponować usługi kompleksowej koordynacji projektów multimedialnych - audio, wideo, systemy sterowania, systemy zabezpieczeń (takie jak KD, czy CCTV), elektryka, a także kompleksowe realizacje muzealne, wystawiennicze związane z aranżacją przestrzeni wystawienniczej, czy nawet "małą budowlanką".

Wszystkie projekty realizujemy zgodnie z określonymi procedurami i standardami, które opracowywane i przedstawiane są Państwu na początku naszej współpracy. W zależności od wyboru formy współpracy: tylko koordynacja lub kompleksowa realizacja, procedury i sposób realizacji poszczególnych prac wyglądają zupełnie inaczej.

Naszym zadaniem jest wykonanie wszystkich zadań określonych w umowie w określonym terminie i budżecie.

Cel jaki sobie zawsze stawiamy jest jeden - profesjonalna realizacja instalacji, która kończy się podpisaniem bezusterkowego protokołu odbioru i wystawieniem odpowiednich referencji.

Wygrałeś przetarg, podpisujesz kontrakt lub już go podpisałeś, a nie masz go komu przekazać do kompleksowej realizacji - zapraszamy do współpracy.