Serwis

Poszukujesz specjalisty w zakresie wsparcia technicznego lub serwisu urządzeń multimedialnych?


Świadczymy usługi wsparcia technicznego oraz usług serwisu dla urządzeń multimedialnych takich systemów jak:

audio, wideo, wideokonferencje, tłumaczenia symultaniczne

systemy Digital Signage

wielkoformatowe wyświetlacze LED

systemy sterowania

systemy IT

systemy kina domowego


Współpraca z nami to współpraca z zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy świadczą usługi wsparcia serwisowego dla wymagających i zaawansowanych technologicznie systemów multimedialnych.

Szybka i profesjonalna reakcja, techniczna znajomość systemów, umiejętność czytania i odpowiedniej interpretacji dokumentacji technicznej sprawia, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Ogromne doświadczenie pracowników i współpracowników sprawia, że mogą Państwo liczyć na natychmiastową pomoc i wsparcie, a tym samym rozwiązanie wszelkich napotkanych problemów z zainstalowanym u Państwa systemem.

Po wykonanej przez nas instalacji systemów AV przekazujemy odpowiednie dane kontaktowe gdzie można zgłaszać wszelkie wątpliwości i nieprawidłowości.

Po podpisaniu z nami umowy serwisowej każdy Klient otrzymuje numer telefonu do swojego opiekuna, do którego może w każdej chwili zadzwonić i otrzymać odpowiednie wsparcie techniczne.

Jeżeli systemy multimedialne lub IT zainstalowane w Państwa salach konferencyjnych, obiektach muzealnych, salach wystawowych, czy obiektach sportowych wymagają przeglądu, serwisu, czy modernizacji, prosimy o kontakt z naszym biurem. Wykonamy bezpłatną wizję lokalną, zapoznamy się z systemem oraz Państwa oczekiwaniami i zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, adekwatne do Państwa oczekiwań.